İzba Elektrik - Hakkımızda
İzba Elektrik Taahhüt San. Ve Tic. Ltd. Şti 2016 Yılında Yasemin ÇETİNER tarafından kurulmuştur.

Elektrik taahhüt ve proje işleri ile elektrik malzemeleri tedarik firmasıdır. İzba Elektrik olarak tecrübeli ve dinamik bir yapıya sahip olan firmamız kısa zamanda çok önemli projelere atmayı hedeflemektedir.

Sahip olduğumuz bilgi ve tecrübelerimizi kalite ile birleştirerek güvenebileceğiniz bir partner olmayı garanti ediyoruz.Firmamız teknik kadrosuyla tüm ayrıntıları ile planlanmış projelere imza atmak için, sürekli gelişen teknolojideki yenilikleri her ölçekteki uygulamalarda dikkate alarak hareket etmektedir. Sektöründe gerek işveren, gerekse diğer kurumlarla uyum ve koordinasyon sağlamayıhedef alıp, ilkeli çalışmayı kendine görev edinmiştir.

Mühendislik eğitimine ve formasyonuna son derece önem vermekteyiz. Özelliklerimizden birisi de kadromuzun, sahadaki personeller hariç, üniversite mezunu olmasıdır. Kadromuzda ulusal ve uluslar arası standartlara hakim, yabancı dil bilen mühendisler ve teknik elemanlar bulunmaktadır. İzba Elektrik Mesleki sorumluluk ve görevlerini yerine getirerek güvenilir mühendislik hizmeti vermeyi, siz değerli iş ortaklarına taahhüt etmektedir.

Online Satış Pazar Yerlerimiz

Perakende alışverişler için satış mağazalarımızda ki avantajlardan faydalanabilirsiniz.